Bridgestone Blizzak LM005 2022 Kış Lastiği Testi Şampiyonu Oldu

Bridgestone Blizzak LM005, TyreReviews’ın testinde 2022’nin en iyi kış lastiği seçildi. Global çapta en çok bilinen online lastik yorum platformu olan TyreReviews 2022 Kış Lastiği Testi kapsamında ayrıntılı değerlendirmelerini paylaştı. Bridgestone kış lastiği, geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da üstün performans sundu. Aynı zamanda Islak Zemin kategorisinde de en iyi performans gösteren Bridgestone kışlık lastik deseniydi.

Islak Zeminde En İyi Kış Lastiği: Bridgestone Blizzak LM005

Bridgestone Blizzak LM005 ıslak zemin performansı ile testte göz doldurdu. TyreReviews, lastiğin ıslak zeminde üstün performansının şaşırtıcı olmadığını belirtiyor. Piyasaya sunulduğunda da bu iddia ile ortaya çıkan Bridgestone kışlık lastik, soğuk havalarda ıslak zeminlerde mükemmel performans sergiliyor. Islak zeminde manevra kabiliyeti testinde birinci olan Bridgestone kış lastiği, aynı zamanda frenleme ve viraj almada da performansını kanıtladı. Lastik, TyreReviews 2022 Kış Lastiği Testi kapsamında aynı zamanda kuru zeminde de üstün manevra kabiliyeti sergiledi.

Bridgestone Kış Lastiği Konfor ve Verimlilik Seviyesi ile de Öne Çıktı

TyreReviews 2022 Kış Lastiği Testi kapsamında performans testlerinin yanı sıra verimlilik ve konfor alanında da değerlendirmeler yapıldı. Bridgestone Blizzak LM005, teste katılan lastikler arasında en düşük gürültüye sahip 2. üründü ve subjektif konfor değerlendirmesinde birinci oldu. Bridgestone kış lastiği, aynı zamanda testteki en düşük dönme direncine sahip üründü. Dönme direncinin düşük olması, lastiklerin yüksek yakıt tasarrufu sağladığını gösteriyor. Bridgestone kışlık lastik, test kapsamında yakıt tasarrufu sağladığını da kanıtlıyor.

Bridgestone Blizzak LM005 Değerlendirme

Bridgestone Blizzak LM005 değerlendirme yazısı da AutoExpress tarafından yayınlandı. Bridgestone kış lastiği; karlı, ıslak ve kuru zemin performansı ile değerlendirildi. Aynı zamanda yakıt verimliliği ve konfor testlerine de yer verildi.

Bridgestone Blizzak LM005 Yorumları

Olumlu: “Kuru ve ıslak zeminde manevra kabiliyeti testinde en hızlı tur, ıslak zeminlerde en kısa fren mesafeleri, iyi suda kızaklama direnci, karlı zeminlerde mükemmel frenleme, düşük gürültü seviyesi, en düşük dönme direnci.”

Olumsuz: “Kuru zeinde daha uzun fren mesafeleri, karda ortalama manevra kabiliyeti.”

Genel TyreReviews Bridgestone Blizzak LM005 Yorumu: “Önceki testlerde olduğu gibi, Bridgestone Blizzak LM005 kuru zeminde frenlemede en iyisi değildi ve karda manevrada diğer lastiklerin bazıları kadar dengeli değildi. Ancak Bridgestone kış lastiği için tek zayıf yön bunlardı.

Bridgestone Blizzak LM005, ıslak zeminde en iyi yol tutuşu ve en kısa frenleme mesafeleri ile ıslak zemin testlerinde mükemmel performans sergiledi. Ayrıca karda frenleme testini de kazandı ve karlı zeminde en iyi çekiş gücünü sağladı. Bridgestone kışlık lastik, aynı zamanda testte en düşük gürültü ve dönme direncine sahip lastikler arasındaydı. Japon devi için tamamen hak edilmiş bir test galibiyeti, Bridgestone’u tebrik ederiz.”

Yazar Hakkında:

. Onu Takip Et Twitter / Facebook.