Bridgestone Varan Turizm İle Profleet Anlaşması İmzaladı

Brisa, Türkiye’nin en büyük otobüs şirketi olan Varan Turizm ile Profleet hizmet anlaşması imzaladı.

Brisa’nın yaptığı açıklamaya göre, Ulusoy ve Varan otobüs firmaları, Brisa AŞ. ile imzaladıkları anlaşma ile Brisa AŞ’den Bridgestone markalı R247II lastiklerini otobüslerinde kullanacak. Her yıl yaklaşık 6 milyon yolcuya hizmet sağlayan ve Ülkemizde kara yolu yolcu taşımacılığının iki köklü ismi Ulusoy ve Varan, aynı zamanda Brisa AŞ’nin filo müşterilerine yönelik olarak sağladığı Profleet hizmetinden de faydalanmış olacak. Dünyanın en büyük lastik üreticilerinden olan Bridgestone firmasının Türkiye pazarı için özel olarak geliştirmiş olduğu otobüs lastiği R247’nin yeni nesil versiyonu olan R247II; uzun ömürlü olmasının yanı sıra, çevreci, ekonomik ve güvenli olmasıyla da dikkatleri üzerinde toplamıştır. Brisa AŞ. tarafın dan filo müşterilerine özel olarak geliştirilen Profleet sistemi filo yönetim çözümlerini tek çatı altında toplamak amacıyla geliştirilmiştir.

Profleet Projesi kapsamında, filo müşterilerinin operasyon maliyetlerinde maksimum tasarruf sağlanmaktadır. Bahsi geçen çözümler ile filo müşterilerinin sosyal, ekonomik ve çevresel katma değerlerinin yükseltilmesi hedeflenmektedir. Brisa her zaman olduğu gibi bugün de sürekli geliştirdiği derinlikli analiz yönlendirmeleriyle filoların büyümelerine katkı sağlamayı amaçlamıştır. Brisa; yolcu taşıma ve yük transfelerinde, dayanıklılık ve performansa, yakıt tasarrufundan lastiklerin kaplama yapılarak tekrardan Ülke ekonomisine kazandırılması ve sunmuş olduğu yol yardım hizmetine kadar birçok farklı ve zor alanlarda ürün ve hizmet beklentisi içinde olan filo müşterilerine sorunsuz bir şekilde hizmet sağlamaktadır. Brisa tarafından geliştirilen ve dünyada bir benzeri olmayan Profleet projesi kapsamında sunulan hizmetlerin içinde ayrı bir değere sahip olan Mobilfix ile ağır ticari araçlara yerinde ve anında hizmet verilebilmesi sağlanmaktadır.

Araç sahiplerinin vakitten ve yüksek maliyeti olan hizmet türlerinden faydalandırılarak, tasarruf sağlamaları ve iş sürekliliklerini korumalarına yardımcı olunmaktadır. Brisa, Profleet hizmet paketinde sunmuş olduğu bir diğer hizmet olan Filo fix ile, Türkiye’nin her yerinde ve bir çok Avrupa ülkesinde sadece filo müşterilerine özel 7/24 yol yardım hizmeti verilmektedir; lastik takibi ve ölçüm sonuçlarını ise “Aspects+” programı ile filolara raporlanmaktadır. Böylece filoların lastiklerden kaynaklı muhtemel kayıpları tespit edilerek, doğru lastik yönetimi yapılmakta ve kayıplar maksimuma indirilerek kazanç sağlanmaktadır. Brisa AŞ, her biri alanlarında uzmanlaşmış saha mühendisleri ve Profleet danışmanları ile, çok önem verdiği filo müşterilerine ve araç sürücülerine periyodik olarak farklı kapsamlarda eğitimler de vermektedir.

 

brisa profleet

Brisa Profleet

Yazar Hakkında:

. Onu Takip Et Twitter / Facebook.