Bridgestone Yeni İnovasyon Merkezi Planını Duyurdu

Bridgestone; küresel araştırma, geliştirme ve yaşam merkezi olan “Bridgestone Innovation Park” planını duyurdu. Yeni inovasyon merkezi, şirketin “hareket halindeki bir dünya için gelişmiş mobilite ve sürdürülebilir çözümler” vizyonuna hizmet ediyor. Yıllara yayılacak proje kapsamında şirketin Japonya Kodaira’daki mevcut operasyonları yenilenecek ve önümüzdeki dört yıl boyunca dört yeni tesis açılacak.

Lastik Devi Bridgestone için Yeni Mihenk Taşı

Yönetim Kurulu Başkanı Masaaki Tsuya:”Dünya hızla gelişirken; Bridgestone, gelecek nesillerin ihtiyaçlarını mobilite ve ötesi ileri, sürdürülebilir çözümlerle karşılamaya hazır olmalı. Toplumun ilerlemesine katkıda bulunan; müşterilerimiz, ortaklarımız ve çevremizdeki dünya için değer yaratan yeniliklere odaklanıyoruz. Bu açıdan Bridgestone Innovation Park, önümüzdeki yıllarda şirketimizin mihenk taşı olacaktır. Bridgestone Innovation Park , Bridgestone’u 90 yıldır başarılı kılan temel değerler ve felsefe üzerine kurulurken; önümüzdeki 50 yıl boyunca daha kapsayıcı ve çevrimiçi bir toplumu desteklemek için gereken esnekliği ve yaratıcılığı geliştirmek için tasarlanacak.

Bridgestone Sosyal Sorumluluk Bilinciyle Çalışıyor

1960’lı yıllarda Bridgestone’un kurucusu Shojiro Ishibashi, çevresine değer veren kapsayıcı, aktif ve sağlıklı bir yerel topluluk oluşturmak için Kodaira’da şirketin eski Tokyo fabrikasını ve teknoloji merkezini kurdu. Hareketliliği, insanları ve çevreyi destekleme çabaları, bugün, şirketin “Hizmet Verme Yolumuz” adlı global sosyal sorumluluk taahhüdü ile devam ettiriliyor. Bu da Bridgestone’un insanların hareket etme, yaşama, çalışma ve boş zamanlarını değerlendirme şeklini geliştirme misyonuna yardımcı oluyor.

Yazar Hakkında:

. Onu Takip Et Twitter / Facebook.