Bridgestone Yeni Sloganı ile Sürdürülebilirlik Vurgusu Yapıyor

Bridgestone, Tokyo merkezli konferans ve eğitim tesisinde gerçekleşen sanal basın toplantısında yeni global marka sloganını tanıttı. Yeni “Solutions for your journey” (Yolculuğunuz için çözümler) sloganı, şirketin CEO’su Shu Ishibashi’nin toplantıda açıkladığı orta-uzun vadeli iş stratejisi ile destekleniyor. Yeni slogan ve yenilenen Bridgestone marka kimliği, şirketin devam eden dönüşümünün bir parçası olma özelliği taşıyor. Bridgestone, bu dönüşüm sürecinde lastik üretiminin ötesine geçerek; bunun yanında; gelişmiş mobilite çözümleri sunmaya odaklanıyor. Firma, bu süreçte sürdürülebilirlik vizyonu doğrultusunda ilerliyor.

Bridgestone Sürdürülebilirlik için Çözümler Sunuyor

Bridgestone, gerçekleştirdiği toplantıda sürdürülebilir mobilite şirketi olarak sosyal değer sağlama vizyonunu ana hatları ile ortaya koydu. Firma, “bugün, yarın ve 2050’de geleceğe doğru” toplumun özen, güven ve yaratıcılıkla ilerlemesine katkıda bulunmayı amaçlıyor. CEO Shu Ishibashi: “Bridgestone ‘Yolculuğunuz için Çözümler’ sloganının tanıtımı, şirketimizin küresel çapta süregelen dönüşümüne işaret ediyor ve uzun vadeli sürdürülebilirlik için çözüm sunan bir şirket olma vizyonumuzu aktarıyor.”

Bridgestone 3.0 Sürdürülebilirlik Yolunda İlerliyor

Shu Ishibashi sözlerine şu şekilde devam etti:“ Bu anı şirketimizin “Üçüncü Kuruluşu (Bridgestone 3.0)” olarak görüyoruz. Bizim için “Birinci Kuruluş (Bridgestone 1.0)” şirketin fiili olarak kurulduğu tarih olan 1931; “İkinci Kuruluş (Bridgestone 2.0)” ise şirketimizin Firestone Lastik ve Kauçuk Şirketi ile birleştiği 1988 tarihi. Müşterilerimiz ve toplum için daha fazla değer sağlayan birinci sınıf mobilite çözümleri sunmaya devam eden bir şirket olarak gelecek için heyecan duyuyoruz.”

Yeni Bridgestone Sloganı Ne Zaman Kullanılacak?

Markanın sürdürülebilirlik vizyonunu yansıtan “Solutions for your journey” (Yolculuğunuz için çözümler) sloganı, mevcut Bridgestone marka sloganı olan “Your Journey, Our Passion”ın (Yolculuğunuz, Tutkumuz) yerini alacak. Yeni slogan, gerçek bir global şirket olan Bridgestone’un dünya çapında satış gerçekleştirdiği ve operasyonlara sahip olduğu tüm pazarlarda kullanılacak. Bridgestone, 2020’nin ikinci yarısında bu sloganı kullanmaya başlayacak; 2021’in ilk çeyreğinde ise bunun için bir kapsamlı bir lansman düzenlemeyi hedefliyor.

Yazar Hakkında:

. Onu Takip Et Twitter / Facebook.