Goodyear Ford Tarafından Art Arda 2. Kez Ödüllendirildi

Goodyear, 22. yıllık “Ford Dünya Mükemmellik Ödülleri”nde en iyi performans gösteren küresel tedarikçi seçildi.

Ford’un baş ürün ve operasyon sorumlusu Hau Thai-Tang: “Yıllık olarak düzenlenen Ford Dünya Mükemmellik Ödülleri ile başarımıza yaptıkları katkılardan dolayı en iyi performans gösteren tedarikçilerimizi ödüllendiriyoruz. Bu gıpta edilen ödülü alan Goodyear Lastik & Kauçuk Şirketi’ni tebrik ediyoruz. Ford Motor Company’yi desteklemek için yaptığınız her şey için teşekkür ederiz. “

Ford Tedarikçilerini Farklı Kategorilerde Değerlendiriyor

Ford’un Dünya Mükemmellik Ödülleri’nde beklentileri aşan ve kalite, maliyet, performans ve teslimatta en yüksek mükemmellik seviyelerine ulaşan şirketler ödüllendiriliyor. Ödüller; sürdürülebilirlik, otonom teknoloji, özel takdir ve çeşitlilik dâhil olmak üzere birçok kategoriyi içeriyor.

Goodyear Benzersiz Sorunlara Benzersiz Çözümler Sunuyor

Ford tarafından “Özel Takdir” ödülü, şirketin teslimat alanındaki performansı nedeniyle Goodyear’a verildi. Ford, Goodyear’ın istisnai sorunlara teknik ve ticari çözümler sağlama becerisini vurguldadı. Aynı zamanda çeşitli yüksek performanslı araç donanımları için benzeri görülmemiş yardımlar sağlama konusunda örnek niteliğinde liderliğe sahip olduğunu söyledi. Goodyear’ın en yüksek seviyedeki global mükemmelliği, Goodyear tarafından art arda 2. kez ödüllendirildi.

Goodyear Kuzey Amerika’nın orijinal ekipman departmanı başkan yardımcısı ve genel müdürü Chris Magana: “Bu ödül, çalışanlarımızın müşterilerimizin beklentilerini aşmak için olağanüstü çaba sarf ettiğini kanıtlıyor.”

Yazar Hakkında:

. Onu Takip Et Twitter / Facebook.