Michelin Alpin 6 İncelemesi – 2022 AutoExpress

Michelin Alpin 6, İngiltere’nin prestijli otomobil dergisi AutoExpress tarafından değerlendirildi. AutoExpress 2022 Kış Lastiği Testi kapsamında Fransız marka, karda üstün performansını ortaya koydu. Markanın tüm ürünleri gibi Michelin kış lastikleri, “Uzun Ömürlü Performans” mottosuyla üretiliyor. Michelin kışlık lastik, kullanım ömrü boyunca performansını koruma konseptinin bir parçası olarak aşındıkça genişleyen oluklara sahip.

Karda En İyi Kış Lastiği: Michelin Alpin 6

Michelin Alpin 6 lastikler, rakiplerine kıyasla karda en iyi performansı sergiledi. Michelin kış lastiği, karda frenleme ve hızlanma konusunda da en iyi performansı sundu. AutoExpress 2022 Kış Lastiği kapsamında Michelin ıslak zeminlerde de iyi performans sergiledi. Lastiğin birinci olamadığı kategorilerde dahi birinci ile arasında büyük bir fark bulunmuyordu.

Michelin Alpin 6 Yorumları

Auto Express 2022 kış lastiği testi sonucunda Michelin lastikler hakkında yorum yapıldı. Dergi özellikle Michelin Alpin 6 lastiklerin kar performansından övgüyle bahsetti. Aynı zamanda Michelin kış lastiği hakkında BlackCircles’ta yapılan yorumlara da yer verildi.

BlackCircles: “Bu lastik 2018’de piyasaya sürüldü ve sürücüler, yol tutuşu ve eksiksiz performansından hâlâ etkileniyor. Müşteriler Michelin’i incelerken ortalama 4,4/5 puan veriyor.”

Yazar Hakkında:

. Onu Takip Et Twitter / Facebook.