Sailun, Rovelo Markasını Yenilikçi Lastik Serisiyle Geliştiriyor

Ünlü lastik üreticisi Sailun, Rovelo markasını güçlü bir şekilde genişleterek farklı sürüş ihtiyaçlarına hitap eden kış lastikleri geliştirdiğini açıkladı. Bu güncelleme, zorlu kış koşullarında performansı artırmak için tasarlanan ve şu anda Kanada’da mevcut olan çivisiz kış lastiği Rovelo Arctic Vision serisinin piyasaya sürülmesini de içeriyor.

Rovelo Arctic Vision Kış Lastikleri Nasıl Performans Gösteriyor?

Kanada ve ABD pazarları için özel olarak tasarlanan yeni Rovelo Arctic Vision serisi Sailun Ice Blazer Alpine Evo kış lastiği serisinden miras alınan yenilikçi bir asimetrik sırt desenine sahiptir. 3D zig-zag kılcal kanallar ve yanal oluklarla geliştirilmiş bu tasarım, kaygan yüzeylerde frenleme ve hızlanmayı önemli ölçüde iyileştirir. Lastiğin aşınma direncini artırmak için silika ile aşılanmış kauçuk bileşimi, geniş bir sıcaklık aralığında istikrarlı bir tutuş sağlar.

Sailun Kış Lastikleri Hangi Araçlara Hitap Ediyor?

STA’nın Kanada Satış Başkan Yardımcısı James McIntyre, Sailun lastiklerinin farklı tüketici taleplerini karşılama konusundaki kararlılığının altını çizdi. 225/55 R16 ile 285/45 R22 kış lastikleri arasında değişen 35 ebattan oluşan ilk ürün gamıyla Arctic Vision, Kanada pazarında artan kamyonet ve SUV kış lastiği tercihine uygun olarak geniş bir araç yelpazesine hitap ediyor.

Kış Lastiği Serileri ile Sailun, Kullanıcılara Neler Sunuyor?

Sailun’un Rovelo serisi kış lastiklerinin ötesine uzanıyor. Son eklenenler arasında çeşitli hava koşullarında gelişmiş çekiş sunan bir tur lastiği olan Rovelo Instinct AS01 ve yol tutuşu ve sürüş konforunu optimize etmek için SUV’lar için özel olarak tasarlanan Rovelo Instinct SUV yer alıyor. Ayrıca, Rovelo Ridgetrak H/T HT02 ve Rovelo Ridgetrak R/T RT01, farklı arazilerde çekiş, denge ve konforu vurgulayarak belirli araç kategorilerine hitap etmektedir.

Gelecekte Rovelo Markası ile Sailun, Neleri Hedefliyor?

McIntyre, Rovelo markasında daha fazla gelişme olacağının ipuçlarını vererek, rekabetçi fiyatlarla sürekli yüksek kaliteli ürün akışı sözü verdi. Sailun, Kanadalılara her mevsim ve araç tipine uygun kapsamlı bir lastik yelpazesi sunmayı hedeflediğinden, inovasyon ve pazara uyum sağlama konusundaki kararlılığını sürdürüyor. Sailun’un Rovelo markasına yaptığı stratejik güncelleme, Kuzey Amerikalı sürücülerin değişen ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış ilgi çekici bir lastik paketi sunuyor. Performans, çok yönlülük ve tüketicinin satın alabileceği fiyatlara odaklanan yeni Rovelo serisi, lastik endüstrisinde kalite ve yenilik için bir ölçüt oluşturuyor.

Yazar Hakkında:

. Onu Takip Et Twitter / Facebook.