Yeni 4 Mevsim Hafif Ticari Araç Lastiği: Bridgestone Duravis All Season

Yeni Bridgestone Duravis All Season

Yeni Bridgestone Duravis All Season, markanın hafif ticari araç lastikleri segmentinde sunduğu ilk dört mevsim lastiği olma özelliği taşıyor. Sağlam ve dayanıklı yapıya sahip yeni lastik, 4 mevsim hafif ticari araç lastikleri arasında yüksek kilometre ömrü ile ön plana çıkıyor. Duravis All Season, ıslak zemin performansı ile en iyi AB etiket değerine ve zorlu kış koşullarında kullanılabileceğini belirten 3PMSF işaretlemesine sahip. Bu sayede her türlü yol ve hava koşulunda güvenlik sağlıyor.

Bridgestone Duravis All Season Islak Zemin Performansı Nasıl?

Bridgestone Duravis All Season, küçük ve büyük filo operasyonları göz önünde bulundurularak tasarlandı ve yıl boyunca aynı hafif ticari araç lastikleri ile iş verimliliğini üst düzeye çıkarmak isteyen profesyoneller için ideal. Islak zeminde sınıfının en iyisi olan yeni Bridgestone dört mevsim hafif ticari araç lastiği, olumsuz hava koşullarında dahi filoların yoluna devam etmesini sağlıyor. Yüksek hacme sahip oluklar, hem iyi su tahliyesi sağlıyor hem de kar performansını arttırıyor. Bu tasarım, aynı zamanda basıncı temas yüzeyinde eşit dağıtarak lastiğin kilometre ömrünü yükseltiyor. Bridgestone, yeni ürünü ile 4 mevsim hafif ticari araç lastikleri segmentine yeni bir soluk getiriyor.

Bridgestone Duravis All Season Kar Performansı Nasıl?

Bridgestone Duravis All Season, lastik yanağında bulunan 3PMSF (3 Zirveli Dağ Kar Tanesi) ve M+S (Çamur ve Kar) işaretlemeleri ile kış için tamamıyla hazır olduğunu gösteriyor. Özel lastik bileşiği, kar üzerinde performansı arttıran V şeklindeki tasarımı ve optimize edilmiş karkas yapısı ile 3PMSF sertifikası almaya hak kazanıyor. Böylece 4 mevsim hafif ticari araç lastikleri arasında bir adım öne çıkıyor. Bridgestone Duravis All Season’ın ıslak ve karlı zeminlerdeki kayda değer performansı, Bridgestone’un “Nano Pro-tech” lastik bileşiğinde daha iyi silika dağılımına izin veren yeni nano seçici bileşik karıştırma teknolojisine de dayanıyor. Bridgestone, gelişmiş teknolojileri ile yüksek performanslı hafif ticari araç lastikleri arasına ilk defa bir dört mevsim lastiği ekliyor.

Bridgestone Duravis All Season Dayanıklı mı?

E-ticaretin yaygınlaşması, teslimat taleplerinin artması ve AB yakıt tüketimi ile ilgili beklentiler, filoları birçok zorlukla karşı karşıya getiriyor. Bridgestone Duravis All Season, yıl boyunca kullanılabilmesi ve dayanıklı yapısı ile filoların maliyetlerini azaltmak için tasarlandı. 4 mevsim hafif ticari araç lastikleri, filolar tarafından gün geçtikçe daha çok tercih edilirken; güvenliğin yanı sıra uzun ömürlülük de önem taşıyor. Yeni Bridgestone hafif ticari araç lastiği, kaldırım taşlarının verebileceği hasarlara karşı yanak koruyucu ve jant koruyucuya sahip. Bu, lastik hasarını ve onarım maliyetlerini azaltmaya yardımcı olmakla kalmıyor; aynı zamanda aracın hareketsizlik süresini de minimuma indiriyor. Bridgestone Duravis All Season, ayrıca daha yüksek sırt sağlamlığı sayesinde aşınmaya karşı da yüksek direnç sağlıyor. Uzun yollarda kullanılan hafif ticari araç lastikleri tercih edilirken önemli noktalardan biri de yakıt tüketimi. Bridgestone Duravis All Season’ın ebatlarının büyük bir bölümü, düşük yakıt tüketimi sayesinde C etiket değeri ile sunuluyor.

Bridgestone Duravis All Season Ne Zaman Satışa Sunulacak?

Bridgestone Duravis All Season, Ağustos 2020’den itibaren piyasaya sunulacak ve Eylül ayından itibaren yeni birkaç ebat daha eklenecek. Duravis All Season, hemen hemen her türlü araç ve yük tipi için arttırılmış güvenlik sağlama amacıyla üç HRD ve beş yüksek yük ebadı (10PR) dâhil olmak üzere 23 ebatta satışa sunulacak. Yeni Bridgestone lastiği, 4 mevsim hafif ticari araç lastikleri segmentinde ebat çeşitliliği ile de öne çıkacak. Hafif ticari araç lastikleri için en önemli noktalardan biri olan yük taşıma kapasitesi ile de farklı araç tipleri için uygunluk sağlayacak

4 Mevsim Hafif Ticari Araç Lastikleri Daha Fazla Tercih Ediliyor

Bridgestone EMIA Baş Teknik Sorumlusu ve Operasyon Direktörü Emilio Tiberio, Bridgestone Duravis All Season ile ilgili yorumda bulundu: “Bugün, 4 mevsim hafif ticari araç lastikleri, sağladıkları kolaylık nedeniyle giderek daha fazla filo tarafından tercih ediliyor. Müşterilerimize her türlü hava koşulunda gönül rahatlığı sağlayacak, çalışmama sürelerini en aza indirebilecek ve toplam maliyeti azaltabilecek dayanıklı bir dört mevsim lastiği sunmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Hafif ticari araç lastikleri segmentindeki ilk dört mevsim lastiğimiz Duravis All Season, filoların aradığı iş verimliliğini sağlamaya yardımcı oluyor. Bu kadar farklı ihtiyaca bir arada cevap verebilen bir lastik sundukları için ekibimle gurur duyuyorum.”

Yazar Hakkında:

. Onu Takip Et Twitter / Facebook.