Yılın Ürünü: Bridgestone Turanza T005 Yaz Lastiği

Bu yıl içerisinde tüketiciler ile gerçekleştirilen anket sonucunda Bridgestone Turanza T005 “Yılın Seçilmiş Ürünü” unvanını aldı. Turanza T005, yaz lastiği kategorisinde en çok oy alan ürün oldu. ”Yılın Seçilmiş Ürünü Ödülü” küresel çapta en önemli inovasyon ödüllerinden biri olarak görülüyor. 44 ülkede faaliyet gösteren YSÜ , 1987’de Fransa’da ortaya çıktığından bu yana üreticileri tüketicilerin değerlendirmeleri ile buluşturuyor. Yılın Seçilmiş Ürünü programına firmalar, son 2 yıl içerisinde piyasaya sürdüğü inovasyon sunan ürünleri ile katılabiliyor. Firmalar, ödül alan ürünler üzerinde 1 yıl boyunca “Yılın Seçilmiş Ürünü” logosunu bulundurabiliyor. Üstün performanslı Bridgestone yaz lastiği T005, yenilikçi özellikleri ve sağladığı müşteri memnuniyeti sayesinde ödülü almaya ve logoyu taşımaya hak kazandı.

Bridgestone Turanza T005 Nasıl Performans Sergiliyor?

Bridgestone Turanza T005 , özellikle uzun ömürlü performansı ve ıslak zeminde sunduğu güvenlik ile ön plana çıkıyor. Islak zeminde fren mesafelerini kısaltan ve virajlarda yüksek performans sunan T005, aynı zamanda suda kızaklamaya karşı yüksek direnç sağlıyor. Bridgestone yaz lastiği , sağladığı güven ve yüksek performans ile tüketiciler tarafından yılın ürünü olarak belirlendi. Ankete 18-55 yaşları arasında 4009 sürücü katıldı. Yılın Seçilmiş Ürünü anketi, Şubat – Mart aylarında gerçekleştirildi.

Bridgestone Turanza Lastik Testleri

Yılın yaz lastiği olarak belirlenen Bridgestone Turanza T005 , lastik testlerinde de birçok galibiyet elde etti. Yüksek performanslı Bridgestone yaz lastiği , 2020’nin ADAC SUV yaz lastikleri testinde yüksek performansını kanıtladı. Bridgestone Turanza T005 , uzmanlar tarafından “Kesinlikle Tavsiye Edilir” değerlendirmesine sahip oldu. Olumsuz hiçbir özelliğinin olmadığının vurgulandığı testte Bridgestone, ıslak ve kuru zemin performansı ile yakıt verimliliği yönünden olumlu yorumlar aldı. TÜV SÜD ve Auto Bild Allrad tarafından da onaylanmış performansa sahip olan Turanza T005, 2019 ADAC Yaz Lastiği Testi’nde 1. lastik seçildi.

Bridgestone Turanza T005 Islak Zemin Etiket Değerleri

Bridgestone Turanza T005 , TÜV SÜD’ün bağımsız testlerinde ıslak zeminde sınıfının lideri olduğunu kanıtlamıştır. Üstün performanslı Bridgestone yaz lastiği , yüksek ıslak zemin performansı sayesinde; ebatlara bağlı olarak A veya B etiket değerleri ile sunulmaktadır. Bridgestone Turanza T005 aynı zamanda yüksek yakıt verimliliği etiket değerleri ile sunulmaktadır.

Yazar Hakkında:

. Onu Takip Et Twitter / Facebook.