Bridgestone‘a Yeni Pazarlama Bölüm Başkanı

Bridgestone Amerika, Mirella Cielo’yu tüketici lastikleri satış ve pazarlama alanının başkanı olarak seçti. Erik Seidel’in yerini alacak olan Cielo, ABD ve Kanada’da 1 Eylül’den itibaren göreve başlayacak. Cielo, yeni iş fırsatlarının peşinden gitmeye, geliri artırmaya ve tüketicilerin markaya olan güvenini daha fazla arttırmaya odaklanarak satış ve pazarlama stratejisini belirlemekten sorumlu olacak. Cielo, bunun yanı sıra; lastik sektörü içerisinde büyümeyi hızlandıran müşteri ilişkilerini geliştirmekten de sorumlu olacak.

Cielo Uzun Yıllardır Lastik Sektörü İçerisinde

Lastik sektörü içerisinde uzun yıllara dayanan deneyime sahip olan Mirella Cielo , daha önce Bridgestone bünyesinde EMIA (Avrupa, Orta Doğu, Hindistan ve Afrika) bölgesinde başkan yardımcılığı görevi yürütüyordu. Bridgestone, Cielo’nun Avrupa’da görevi sırasında sürdürülebilir büyümeye odaklı olarak çalıştığını belirtiyor. Cielo, müşteri odaklı bir çalışmanın yanı sıra; gelişmiş fiyatlandırma ve kanal yönetimi, gelişmiş talep planlaması ve birkaç başarılı ürün lansmanı sunarak birçok başarının temelini attı.

Cielo Pazarlama Başarılarıyla Öne Çıkan Seidel’in Yerini Alıyor

Cielo’nun lastik sektörü deneyimi Bridgestone EMIA’dan önceye dayanıyor. Cielo, 2007-2017 yılları arasında Kuzey Amerika ve Avrupa’da pazarlama ve yönetim rollerinde çalıştı. Cielo, Bridgestone bünyesinde başarılı bir geçmişe sahip olan Eric Seidel’in eski pozisyonunda göreve başlayacak. Seidel, kurumsal gelişimden sorumlu kıdemli başkan yardımcısı oldu. Şirketin birleşme ve satın alma (M&A) kabiliyetini ve kapasitesini geliştirmek ve güçlendirmek için yeni kurulan bir kurumsal geliştirme ekibine liderlik edecek. 

Eski Pazarlama Başkanı Seidel Liderlerle Birlikte Çalışacak

Bridgestone’da pazarlama alanında birçok başarıya imza atmış olan Seidel, şirketin  satın alma, stratejik ortaklıklar ve ortak girişim fırsatları aracılığıyla lastik ve mobilite çözümleri stratejilerinin sunumunu hızlandırmak için organizasyondaki liderlerle ortak olacak. Seidel, bunun yanı sıra; Bridgestone Amerika Yatırım Komitesi’ni denetleyecek. Seidel, ortak birleşme ve satın alma işlemlerinin modellenmesi, müzakere edilmesi ve karar aşamalarını denetleyecek.

Yazar Hakkında:

. Onu Takip Et Twitter / Facebook.