Yeni Nokian Kış Lastiği: Snowproof C

Hafif ticari araçlarda kullanılmak üzere yeni Nokian kış lastiği deseni piyasaya sunuldu. Yeni Nokian Snowproof C; AlpineSense teknolojisi ile yağmurlu, karlı ve sulu karla kaplı zeminlerde mükemmel yol tutuş performansı sergiliyor. Nokian hafif ticari araç lastiği, ağır yükler altında dengeli araç kullanımı sağlamak üzere geliştirilmiş yapıya sahip.

Nokian Kış Lastiği Zorlu Koşullarda Güvenlik Sunuyor

Nokian Snowproof C, “Kar Pençeleri” ismi verilen tasarım ile özellikle buzlu ve karlı zeminlerde yüksek manevra kabiliyeti sergiliyor. Fren mesafelerini kısaltan kauçuk bileşiği, kış koşullarında ağır yükler altında güvenlik sağlıyor. Nokian kış lastiği, zorlu zemin koşullarında hızlanmayı dahi daha güvenli hâle getiriyor. Nokian hafif ticari araç lastiği, geniş kanalları ile sulu kar ve suyu hızla tahliye ediyor. Bu sayede suda kızaklama riski de minimuma iniyor.

Nokian Kış Lastiği Ağır Yüklere Dayanıklılık Sağlıyor

Yeni Nokian kış lastiği, aramid yanak teknolojisi ile darbelere ve kesilmeye karşı dayanıklılık sunuyor. Kauçuk bileşiği, yuvarlanma direncini azaltırken geniş bir sıcaklık aralığında güvenle çalışmasını sağlıyor. Nokian Snowproof C, dayanıklı çelik kuşaklardan oluşan yapısı ile yüksek manevra kabiliyeti sergiliyor. Yeni Nokian hafif ticari araç lastiği, 14 inç ila 17 inç arasında ebat seçeneği sunuyor.

Nokian Snowproof C Uzun Ömürlü Performans Sergiliyor

Nokian Lastik geliştirme müdürü Mikko Liukkula: Güvenlik ve dengeli sürüş özellikleri, geliştirme felsefemizin her zaman başlangıç noktasıdır. Taşımacılık alanında çalışan profesyoneller için tasarlanan lastiklerde hizmet ömrü uzatılırken ve yuvarlanma direnci düşürülürken sulu kar ve ıslak zeminde yol tutuşunun iyileştirilmesine özel önem verilliyor. Bu felsefe doğrultusunda, yeni Nokian Snowproof C, tüm sürüş koşullarında güvenliği en üst düzeye çıkarıyor ve hem profesyonel hem de kişisel amaçlı kullanım için denge ve kontrol sağlıyor.”

Yazar Hakkında:

. Onu Takip Et Twitter / Facebook.