Nokian Lastikleri Kış Aylarında Gönül Rahatlığı Sağlıyor

Sonbaharın gelmesi ile birlikte pek çok sürücü kış lastikleri kullanmaya başlıyor. Kış aylarında ise Türkiye’de ve pek çok Avrupa ülkesinde kış lastiği zorunluluğu uygulanıyor. Dünyanın en kuzeyindeki lastik üreticisinin Nokian kış lastiği ürün yelpazesi , değişken hava koşullarına mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor. Binek araçlar için geliştirilmiş yeni Nokian Snowproof ise İsveçli Teknikens Värld dergisinin bu yılki testinde Orta Avrupa kış lastikleri arasında en iyisi seçildi.

Nokian Snowproof Mükemmel Yol Tutuş Performansı Sergiliyor

Nokian Snowproof , karlı ve buzlu zeminlerde sunduğu mükemmel yol tutuşu ile kuru zemindeki üstün performansının kombinasyonu sayesinde test birincisi olarak ödüllendirildi. Bu lastik, beklenmedik kar yağışı karşısında ve sulu karla kaplı zeminlerde şerit değiştirirken bile kaygısız bir sürüş sağlıyor. Nokian tarafından geliştirilen yeni Alpine Sense Grip teknolojisi sayesinde, kış koşullarının tüm zorluklarının üstesinden geliyor. Yeni Nokian kış lastiği ,yüksek hızlarda otoyollarda veya manzaralı dağ yollarında öngörülebilir ve dengeli tepki sağlıyor. Nokian, yüksek performanslı spor otomobiller için ise Nokian Snowproof P desenini sunuyor.

Nokian Snowproof P Yüksek Güvenlik Seviyesi Sunuyor

Nokian Snowproof P , yüksek manevra kabiliyeti performansı ve kış aylarında güvenilir yol tutuşunun sportif ve modern bir birleşimidir. Bu Nokian kış lastiği deseni, ani şerit değişimlerinde ve sulu karla kaplı zeminlerde tam da ihtiyacınız olan şeydir. Nokian’ın yeni Alpine Performance konsepti; gelişmiş çekiş gücü, daha kısa fren mesafeleri ve güvenli viraj performansı ile günlük sürüşler için premium güvenlik sağlıyor.

Nokian Snowproof P Formula 1 Şampiyonu Häkkinen ile Geliştirildi

Eşsiz Nokian Snowproof P deseninin geliştirilmesinde iki kez Formula 1 Dünya Şampiyonu olan Mika Häkkinen de rol aldı. Häkkinen bu Nokian kış lastiği hakkında yorumda bulundu: “Lastik, kaygan zeminlerde hem yüksek hem düşük hızlarda güvenilir bir şekilde çalışıyor. En uç koşullarda bile hassas direksiyon tepkisinin ve kolay manevraların keyfini çıkarabilirsiniz. Kış ne getirirsen getirsin Nokian Snowproof P sürüş sırasında büyük güven sağlar; güvenli ve konforlu sürüş keyfi sunar.”

Yazar Hakkında:

. Onu Takip Et Twitter / Facebook.