Lassa Snoways 4 Yeni Pazarlara Sunuluyor

Brisa, zorlu kış yol koşullarında dayanıklılık, güvenlik ve yüksek performanstan ödün vermeden seyahat etmeyi tercih eden sürücüler için Lassa Snoways 4 kış lastiği desenini sunuyor. Lassa kış lastiği; hem ıslak, karlı ve kuru zemin koşullarındaki yüksek performansı hem de yüksek kilometre ömrü ile öne çıkıyor. Lassa Snoways şimdi Rusya, Finlandiya, Almanya ve Ukrayna pazarlarına da ihraç ediliyor.

Lassa Snoways 4 TUV SUD Testlerinde Performansını Kanıtladı

Brisa tarafından Türkiye’de üretilen ve dünyada en zorlu kış koşullarının görüldüğü bölgelere ihraç edilen Lassa Snoways 4, TUV SUD testlerinde de başarısını kanıtladı. Lassa kış lastiği, ıslak zeminlerde gerçekleştirilen frenleme, suda kızaklama, dönüşlerde yol tutuşu kategorilerinde rakiplerinden çok daha yüksek performans sergiledi. Lassa Snoways 4, ıslak zeminde mükemmel performans sunarken karlı ve kuru zemin performansından da ödün vermiyor.

Lassa Snoways 4 Değişken Koşullarda Güvenlik Sağlıyor

Lassa Snoways 4, sırt bölgesi üzerinde yer alan çok sayıda eğimli oluk ile yağmurlu hava koşullarında suyu en iyi şekilde tahliye edebiliyor. Bu sayede yolda su birikintilerinin olduğu durumlarda suda kızaklama riskine karşı dayanıklılık sağlıyor. Sırt blokları üzerinde bulunan 3 boyutlu kılcallar ise karla kaplı zeminlerde performansını güçlendiriyor.

Lassa Kış Lastiği Virajlarda Üstün Performans Sunuyor

Güçlendirilmiş omuz yapısına sahip olan Lassa Snoways 4, kesilme ve ufalanmaya karşı dayanıklılık sağlıyor. Güçlendirilmiş omuz bölgesi, özellikle virajlı yollarda sık sürüş yapan sürücüler için düzensiz aşınmanın önüne geçiyor. Lassa kış lastiği, kış koşullarında hem yüksek manevra kabiliyeti sergiliyor hem de virajlarda üstün performans sunuyor.

Lassa Snoways 4 Ebatları

Lassa Snoways 4 20 inçe dek yeni eklenen 58 yeni ebatla birlikte Avrupa’da kış lastiği pazarının %93’ünü kapsayabiliyor. Lassa kış lastiği, hedef ülkelerin yol koşulları ile tüketici sürüş alışkanlıkları ve müşteri beklentilerini dikkate alarak geliştiriliyor. Brisa, bu sayede uluslararası pazarlarda başarısını sürdürmeye devam ediyor.

Yazar Hakkında:

. Onu Takip Et Twitter / Facebook.