Nokian Lastikleri Ram 1200 Aracıyla Test Edilirken Görüntülendi

Nokian Kış Lastikleri ile Kuzey İsveç’te test edilen yeni Ram 1200’ün görüntüleri internette sızdırıldı. Görüntüler, pikabın Fiat Toro gibi diğer Stellantis marka araçlarla birlikte karlı koşullarda test edildiğini ortaya koydu. Ancak asıl dikkat çeken ayrıntı Ram 1200’ün Nokian Kış Lastikleri ile donatılmış olmasıydı.

Görüntülerde araçta hangi Nokian lastiklerinin kullanıldığını görmek pek mümkün olmuyor. Fakat görünen 235/60 R18 ebadındaki lastik ya Nokian Hakkapeliitta R3 SUV çivisiz ya da Hakkapeliitta 10 SUV çivili lastik olduğunu gösteriyor. Seçeneklerin ikisi de kış sürüşü için özel olarak tasarlanmıştır. Bu koşullarda test edilen bir araç için iyi bir seçenek olarak görünüyor.

Nokian Lastikleri Ram 1200 Orijinal Ekipmanı Olacak mı?

Ram 1200’ün Nokian lastikleriyle test ediliyor olmasının, piyasaya sürüldüğünde üretim modelinde bu lastiklerin kullanılacağı anlamına gelmediğini belirtmek gerekir. Bununla birlikte, bu test için Nokian lastiklerinin seçilmiş olması Finlandiyalı lastik üreticisi için kesinlikle olumlu bir işarettir.

Nokian İçin Ram 1200’ün Kış Lastiği Testi Ne Anlama Geliyor?

Ram 1200 pick-up’ın kış lastiği testi için Nokian lastiği tercihinde bulunulması, Finlandiyalı lastik üreticisinin ürünlerinin kalitesi ve etkinliğinin açık bir göstergesidir. Test sırasında Ram 1200’de Nokian Hakkapeliitta R3 SUV çivisiz veya Hakkapeliitta 10 SUV çivili lastiğin kullanılmış olma olasılığı yüksek ihtimaller arasındadır.
Test sırasında Nokian lastiklerinin kullanılmasının Ram 1200’ün üretim versiyonu için seçilmelerini garanti etmediğini belirtmek önemlidir. Fakat bu durum markaya ve ürünlerine duyulan güvenin mutlak bir göstergesidir.

Gelişmeler Finlandiyalı Lastik Üreticisi İçin Cesaret Verici!

Merakla beklenen yeni bir araçta kullanılmak üzere seçilmek Nokian Lastikleri için olumlu bir gelişme ve kış lastiği teklifleri için güçlü bir onay olacaktır. Nihayetinde, Nokian Lastikleri’nin kış testleri sırasında Ram 1200’de kullanılması, yüksek kaliteli kış lastikleri üretme konusunda güçlü bir üne sahip olan Finlandiyalı üretici için cesaret verici bir gelişmedir.

Yazar Hakkında:

. Onu Takip Et Twitter / Facebook.