Yeni Dört Mevsim Lastiği Bridgestone Weather Control A005 “EVO” Tanıtıldı

Bridgestone, yüksek performanslı dört mevsim lastiği Weather Control A005’in yeni versiyonu olan Weather Control A005 EVO’yu tanıttı. Bridgestone Weather Control A005 EVO da aynı şekilde NanoPro-tech bileşik teknolojisi ile üretildi. Yüksek silika oranına sahip lastik bileşiği, karlı zeminlerde yol tutuşunu arttırıyor ve yakıt tüketimini azaltıyor.

Uzun Ömürlü Performans: Bridgestone Weather Control A005 EVO

Bridgestone Weather Control A005 EVO, optimize edilmiş karkas yapısı ve temas yüzeyi ile dört mevsim yüksek manevra kabiliyeti sergilerken aşınmaya karşı direnç sağlıyor. Bridgestone, Weather Control A005 EVO’nun premium yaz lastikleri ile aynı kilometre ömrüne sahip olduğunu söylüyor. Bridgestone Weather Control A005 EVO, V şeklindeki yönlü tasarımı ve blokları üzerindeki kılcalları ile dört mevsim yüksek performans sunuyor.

Üstün Kar Performansı: Bridgestone Weather Control A005 EVO

Bridgestone Weather Control A005 EVO’nun yeni bileşiği ile karlı zeminlerde çekiş gücü ve fren performansı %3 oranında arttırıldı. Karlı zeminlerde dönüşler sırasında hızlanma performansı ise %4 oranında yükseldi. Bridgestone Weather Control A005 EVO’nun lastik yanağında, A005’te olduğu gibi, zorlu kış koşullarında kullanılabileceğini gösteren 3PMSF (3 Zirveli Dağ Kar Tanesi) işaretlemesi bulunuyor.

Bridgestone Weather Control A005 EVOIslak Zeminlerde Mükemmel

Bridgestone Weather Control A005 EVO, aynı zamanda yine Weather Control A005 gibi, yüksek ıslak zemin performansı sayesinde; en yüksek AB derecelendirmesi olan “A” etiket değerine sahip. Bridgestone Weather Control A005 EVO’nun yuvarlanma direnci etiket değerleri ise ebatlara bağlı olarak “B” veya “C” olacak. Bridgestone Weather Control A005 EVO, Temmuz 2020 itibarıyla 15-21 inç arasında 94 ebatta sunulacak. Sekiz popüler lastik ebadı ise Bridgestone’un DriveGuard run flat teknolojisine sahip olacak.

Yazar Hakkında:

. Onu Takip Et Twitter / Facebook.