2022 Auto Express Pirelli Cinturato Winter 2 İnceleme

Pirelli Cinturato Winter 2 inceleme yazısı, Birleşik Krallık’ın en çok okunan otomotiv dergisi Auto Express tarafından yayınlandı. Değerlendirme, derginin 2022 Kış Lastiği Testi sonucunda hazırlandı. Yeni piyasaya sunulmuş olan Pirelli kışlık lastik, özellikle kar performansı ile öne çıktı. AutoExpress tarafından bu yıl 205 55 R16 Pirelli kış lastiği değerlendirildi.

Pirelli Cinturato Winter 2 İlk Testini Başarıyla Tamamladı

Pirelli Cinturato Winter 2 lastiklerin ilk testiydi. Pirelli kış lastiği, birçok premium markada da görüldüğü gibi aşındıkça genişleyen oluklara sahip. 2022 Kış Lastiği Testi kapsamında kuru, ıslak ve karlı zeminlerde testler gerçekleştirildi. Pirelli kışlık lastik, en iyi performansını karlı pistlerde gösterdi. Manevra kabiliyeti ve çekiş gücü ile özellikle öne çıktı. Pirelli Cinturato Winter 2, aynı zamanda suda kızaklama testlerinde de iyi sonuçlara sahipti. Islak zeminde de karda olduğu gibi iyi yol tutuşu sağladı ve iyi sürüş dengesi sundu.

Pirelli Cinturato Winter 2 En Sessiz Kış Lastiği

AutoExpress Pirelli Cinturato Winter 2 değerlendirmesi kapsamında lastiğin zorlu koşullarda iyi performans sergilediğini belirtti. Aynı zamanda sessiz kış lastiği arayanlar için ideal olduğunu söyledi. Dergi, bununla birlikte bunun yakıt verimliliği pahasına olduğunu da açıkladı. Pirelli kışlık lastik hakkında aynı zamanda BlackCircles da yorumda bulundu. İngiltere’nin öne çıkan online lastik satış platformu BlackCircles, lastik yeni satışa sunulduğu için yeterli yorumu bulunmasa da serideki bir önceki ürünün 4.9 / 5 puanla çok beğenildiğini belirtti.

Pirelli Cinturato Winter 2 Test Sonuçları

Pirelli Cinturato Winter 2 test sonuçları, kategorilerine göre ayrıntılı olarak yayınlandı. En iyi performansı sergileyenin %100 kabul edildiği testte birinciye oranla performans yüzdeleri gösterildi. Pirelli kış lastiği, kar performansı ile öne çıkarken ıslak zeminlerde de yüksek performans sundu. Pirelli kışlık lastik, aynı zamanda testteki en düşük gürültüye sahipti.

Toplam Performans Yüzdesi%98.6
Karda Frenleme%98
Karda Çekiş Gücü%98
Daire Pistte Kar Performansı%98
Karlı Zeminde Manevra Kabiliyeti%99.4
Düz Yolda Suda Kızaklama Direnci%98.1
Dönüşlerde Suda Kızaklama Direnci%93.6
Islak Zeminde Frenleme%96
Islak Zeminde Manevra Kabiliyeti%98.9
Daire Pistte Islak Zemin Performansı%97.4
Kuru Zeminde Frenleme%96.6
Kuru Zeminde Manevra Kabiliyeti%98
Dönme Direnci (Düşükten Yükseğe)%86.3
Araç içi Gürültü (Düşükten Yükseğe)%100

Yazar Hakkında:

. Onu Takip Et Twitter / Facebook.