Yeni Nesil Kış Lastiği: Hankook Winter I*Cept RS3

Yeni Nesil Kış Lastiği: Hankook Winter I*Cept RS3

Güney Koreli premium lastik üreticisi, bazı bölgelerde Hankook Winter I*cept Evo serisinden ayrı kış lastiği serisini piyasaya sundu. Bunlar içerisinde yer alan Winter I *Cept  RS2 geçtiğimiz yıl Auto Zeitung Kış Lastiği Testi kapsamında “Kesinlikle Tavsiye Edilir” değerlendirmesine sahip oldu. Yüksek performansa sahip Hankook kış lastiği, şu anda Türkiye pazarında da yer alıyor. Hankook, şimdi ise Güney Kore pazarında bu seriye yeni bir ürün ekledi. Hankook Winter I * Cept RS3; kuru, ıslak ve karlı zeminlerde dengeli performansı ile öne çıkıyor.

Hankook Winter I*Cept RS3

Hankook Winter I * Cept RS3 Özellikleri

Hankook Winter I * Cept RS3, markanın diğer kışlık lastikleri gibi soğuk hava koşullarında etkin yol tutuş performansı sunuyor. Yeni nesil Hankook kış lastiği, özel V şeklindeki tasarımı ile hem karlı hem ıslak zeminlerde güvenliği arttırıyor. Dişleri üzerinde yer alan 3 boyutlu kılcallar, karla kaplı zeminlerde ekstra çekiş gücü ve daha kısa fren mesafeleri sağlıyor.

Yeni Lastiğin Hankook Winter I * Cept RS2 ile Farkı Ne?

Hankook Winter I * Cept RS3, serideki bir önceki desen ile karşılaştırıldığında %4 daha kısa fren mesafesi sunuyor. Lastiğin özel yönlü tasarımı suyu hızla tahliye edilmesini sağlıyor. Hankook kış lastiği, bu sayede suda kızaklama riskini minimuma indiriyor. Premium lastik üreticisi, aynı zamanda yeni kışlık lastik deseninin %10 daha iyi kilometre ömrü sunduğunu belirtiyor.

Yazar Hakkında:

. Onu Takip Et Twitter / Facebook.